Biz Kimiz?

Firmamız 1985 yılında Karadeniz Demir Doğrama adında kurulmuş olup 2010 yılında Erbaşlar Demir Çelik adıyla kurumsal ünvanını almıştır.
Yılların tecrübesi ve bilgisi ile sektördeki ihtiyaçları karşılamak üzere Bursa Gemlik te kuruldu.

Dinamik , tecrübeli ve uzman teknik kadrolarıyla , çağdaş , teknolojik gelişmelere uygun , modernize ve özel dizaynları ile Endüstriyel tesis imalatı
ve montajı , proje uygulamaları  hizmeti vermektedir.

Erbaşlar Demir Çelik Gemlik Sanayi sitesi üzerinde bulunan merkez ve idari bölümünün yer aldığı kendi makina parkuruyla üretim yapmaktadır.

Çelik malzeme kolay şekil alabilen esnek ve mukavemetli yapısıyla yapı sektörü için en önemli malzemelerdendir. İnşaat sektöründe çelik kullanımıyla yapılan binalara çelik konstrüksiyon binalar adı verilmektedir. %100 geri dönüşümlü yapı maddesi olan çelik çevreci yönü ve güvenli yapı modeli olması sebebiyle tercih sebebidir.

Endüstriyel alanda özellikle makine kurulum veya taşıma işlemleri büyük iş ağırlı gerektiriyor. Erbaşlar Demir Çelik Sanayi isteğiniz üzere kullanacağınız makine ve ekipmanları hem taşıma sürecini takip eder hem de kurulum işlemlerini gerçekleştirir.

Çelik İmalat ve Montaj işleri, tecrübeli kadromuzla, proje sürecinden başlayan koordineli ve ayrıntılı bir çalışma sistemi ile zamanında teslim edilmektedir.

Kaba ve ince inşaat işleri
Çelik yapı işleri
Alüminyum doğrama işleri,
Her türlü inşai bakım onarım,
Cephe ve çatı kaplamaları,
Su izolasyonları,
Çevre düzenleme (Peyzaj)

Güçlendirme inşaatı birçok nedenden dolayı avantajlı olabilir.

Yönetmeliklerin değişmesi
Kullanımın değişmesi
Deprem hasarı
Zamana bağlı çevre şartlarından oluşan hasar
Yetersiz mevcut yapılar

Vizyonumuz

Kuruluşundaki milli amacın gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmak.

Misyonumuz

Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetlerini en üst seviyeye çıkartmak. Müşterilerimizin zamanına ve sipariş haklarına özen göstermek,

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

ADRESLERİMİZ

Küçük Sanayi Sit C Blok No: 35–37
Gemlik / BURSA 16630
Telefon: +90 224 524 80 61
GSM: +90 533 380 89 10
GSM 2: +90 535 632 68 91
Email: erbaslar@erbaslardemircelik.com
Web Site: erbaslardemircelik.com